Home > Nexus Bibliotheek > Fondslijst > Sonia Gandhi > Living Politics [tweetalig] 

 

 

 

Living Politics [tweetalig]

 

 

 

Living Politics. What India has taught me

Tweetalige uitgave, ingeleid door Rob Riemen en vertaald door Peter van Huizen. Nexus-bibliotheek deel V, uitgegeven door het Nexus Instituut, Tilburg, ISBN 978-90-804857-6-1, prijs € 15,00.

In een even gloedvol als persoonlijk en doordacht betoog sprak Sonia Gandhi, weduwe van de vermoorde Indiase premier Rajiv Gandhi, haar liefde uit voor haar man, haar familie en haar tweede vaderland. De woorden waarmee zij haar met persoonlijke offers gepaard gaande inzet voor de toekomst van India intellectueel onderbouwde, lieten niet na grote indruk te maken op de toehoorders.

Bestelknop


 

 

Citaat:
‘Politiek mag dan de kunst van het mogelijke zijn, zij moet in waarheid verankerd zijn. […] Macht op zich heeft mij nooit aangetrokken. Mijn doel in de politiek is altijd geweest alles binnen mijn vermogen te doen om de wereldlijke, democratische grondslagen van ons land te beschermen en aandacht te geven aan de zorgen en aspiraties van de velen die zo vaak hun stem niet kunnen laten horen.’


 

Zie voor het uitgebreide levensverhaal van Sonia Gandhi de pagina Nexus-lezing 2007.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Subsidiënt
   English

 

 

Zoeken
Bookmark this page
Bookmark this page Digg Bookmark this page Facebook Bookmark this page Yahoo Bookmark this page Google Information